Evden Eve Nakliyat
 
Beydağı Nakliyat
İletişim Bilgileri
Nakliyat Adresi
YEŞİLTEPE NAKLİYATÇILAR SİTESİ A BLOK NO: 7 MALATYA
 
MALATYA / MALATYA
Nakliyat Telefon
(0422) 336 84 21
Nakliyat Telefon 2
Nakliyat Gsm
Nakliyat Fax
(0422) 336 84 22
Nakliyat Email
saitsurmeli@beydaginakliyat.com
Nakliyat Web
http://www.beydaginakliyat.com
Kısa Açıklama
Bey Dağı Nakliyat

1977 yılından itibaren taşımacılık sektörünü Malatya ‘ da başlatan ilk firmadır. Bu taşıma günümüzde bilindik evden eve taşıma gibi değil de sadece eşya taşımacılığı olarak algılanmalıdır. Zaten evden eve nakliyat sektörünün başlangıcı da 90 lı yıllarla birlikte başlamıştır. Ve İstanbul merkezli başlamıştır aslında bu açıdan bakıldığında büyük bir başarıdır.

1988 li yıllara gelindiğinde Malatya ‘ da ev taşımacılığına başlamıştır. 2005 yılında ilk defa asansörlü taşımacılığı başlatmış olup, yaklaşık 14-15 kat yükseklikteki binalara taşımacılığı gerçekleştirmiştir. Dolayısıyla yüksek katlı ev taşımacılığında maliyeti hatırı sayılır derecede düşürmüştür.

Sadece evden eve taşımacılık hizmeti değil verdiği hizmetler arasında kurumsal nakliyat ta vardır. Ofis büro gibi küçük işletmelerden tutup ta fabrika, okul, hastane gibi büyük kurumsal birimlere kadar taşıma kapasitesine sahip olan Bey Dağı Nakliyat bu hizmeti ucuz ve kaliteli vermektedir.

Müşteri eşyaları uluslar arası standartlara uygun malzemelerle ambalajlanarak dış etkilere karşı korunmasını sağlar. Bu şekilde malzemeler çelik kasa ful kapalı kamyonlarla taşınır.

Taşımacılık yaptığımız birimler genelde şunlardır.

Ofis ve büro gibi küçük işletmeler
Banka gibi finansal risk taşıyan ciddi sektörler.
İnşaat sektörleri
Fabrika gibi büyük işletmeler.
Parsiyel taşımacılık

Bookmark and Share
Firma Yetkilisi


SAİT SÜRMELİ

Gsm
(0532) 417 18 16
 
E-mail :
saitsurmeli@beydaginakliyat.com
Firma Etiketleri

Copyright 2010 Nakliyatdunyasi.com